Doktorlu Ambulans

Doktorlu Ambulans

Her yeni günün bir öncekinden farklı geçtiği dünyamız da her şey olabilir kötü bir durumla karşılaşabiliriz. Bir ambulans doktorunun çok yönlü olması ve her gün çeşitli vakalar da yeni durumlarla ilgilenmesi gerekir.

Uydu üzerinden Küresel Konumlama Sistemi (GPS) ile takip edilen özel ambulanslarımız, hastaya yerinde en etkin müdahaleyi yaparak, hastanın en yakın sağlık merkezine en kısa sürede ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Doktorlu ambulans hizmeti verirken, SAS Merkezimiz sürekli iletişim kurar ve Acil Sağlık Merkezi ’mizin digital haritaları kullanılarak yaptığı yönlendirmeleri dikkate alıp buna göre hareket etmektedirler.

Ambulans filomuz Mercedes Benz Sprinter marka araçlardan oluşmaktadır. Yoğun bakım donanımlıdır ( Star Of Life ) hastalarımızın yol şoklarından etkilenmemeleri için her biri körük sistemi ile tasarlanmıştır.

doktorlu ambulans

Ortalama 9 saat şehirler arası acil bakım hastası transfer edebilecek oksijen alt yapısına sahip olan araçlarımızda EMS, Drager, Philips marka ürünleri kullanmaktayız.

Araçlarımızda bir hastanenin yoğun bakım ünitesinde bulunan ürünlerin portatif versiyonları bulunmaktadır.

Başlıca Portatif Üniteler:

  • Defibilatör / Elektro şok cihazı
  • Hasta Başı Mönitör
  • Ventilatör / Suni Solunum Cihazı
  • Aspiratör
  • Enjektomat

Yaralanmalar ve acil müdahale gerektiren durumlar

Hastalarımız da ağrı kesici veya palyatif bakım gerektiren bir yaralanma olabilir veya yenidoğan ve pediatrik acil durumlar, doğumla ilgili sorunlar, anafilaksi, yanıklar, psikiyatrik acil durumlar, ateşli silahlar, bıçak yaraları, sınai kazalar, nöbetler, kalp durması, ve trafik kazaları olabilir. Bu yüzden doktorlu ambulans hizmetimize büyük önem veriyoruz.

Başarılı bir hizmet için yöneticilik

Hastalarımızın memnuniyeti için, doktorlarımızın ani karar verme ve yönetme kabiliyetleri üst düzeydedir. Servisimizde ki bir doktor, vardiyalarında meydana gelen klinik kararları denetlemekten sorumludur.

Doktorlu özel ambulans hizmetimiz yönetmeliğe uygundur.

Detaylı bilgi ve nakil hizmeti için lütfen arayınız: 0532 293 93 73 – 0537 938 60 68

 

top