Özel Ambulans Kiralama

Özel Ambulans Kiralama

Özel Ambulans Kiralama

Sas Ambulans, acil olmayan bir doktor randevusu, klinik, hastane ziyareti ya da huzurevi gibi bir nakil ihtiyacında her hastayı, engellileri veya yaşlıları taşıma konusunda uzman çalışanlarıyla güvenli bir seçenektir.

Seçtiğiniz Hastaneye Nakil

Acil olmayan durumlar da Sas Ambulans Servisi, bir hastayı istediği hastaneye taşıyabilir. Bununla birlikte, hayati tehlike oluşturan acil durumlar da, ambulans hizmetlerimiz hastayı en yakın ve en uygun tedavi merkezine götürecektir.

Hastaneler arası Nakil

Bir hastaneye kabul edilirken, bazen hastalar daha iyi veya farklı bir tedavi almak için başka bir hastaneye aktarılmak isteyebilir.

Birçok hastane ve tıbbi kompleks için tercih edilen ambulans sağlayıcısı olarak Sas Ambulans Servisi, yeni hastaneye taşınırken gerekli veya mevcut bakımın devamını sağlayabilmektedir.

Hedefiniz bir km uzakta, yüz km uzakta veya daha fazla olsa da, Sas Ambulans Servisi uzun mesafeli taşımalar da gerekli olan en yüksek seviye de bakım sağlamaya hazır ve donatılmış bulunmaktadır. 75 km den uzun nakiller için 24 saat önceden haber verilmesini tercih ediyoruz.

Şehirler Arası Özel Ambulans Kiralama

Sas Ambulans olarak, şehirler arası hasta nakil hizmeti de bulunmaktadır. Gidilecek mesafeye ve hastanın durumuna göre kara ambulans veya helikopter ve uçak ambulans seçeneklerinden hangisi daha uygunsa buna göre hizmet veriyoruz. Burada asıl amacımız nakil sırasında konforlu ve sağlıklı bir nakil gerçekleştirmektir.

İstanbul başta olmak üzere, Ankara, İzmir, Bursa ve birçok bölgeye hizmet vermekteyiz.

Şehirler arası hasta naklinde nakil sağlanacak hastanın doktoru tarafından mutlaka yolculuk yapabilir onayı olmalıdır.

Özel Ambulans Kiralama da Ücret Tarifesi

Ambulans hizmetlerinden alınacak ücretler, il sağlık müdürü ya da görevlendireceği bir yardımcısının başkanlığında;

il emniyet müdürlüğü, sanayi ve ticaret il müdürlüğü, belediye başkanlığı, tabip odası, ambulans servisleri ile ambulans hizmeti veren kişi veya kuruluşların bir temsilcisi ile acil sağlık hizmetlerini yürütmekle görevli şube müdüründen oluşan bir komisyon tarafından;

maliyet, fiyat endeksleri, yerel koşullar ve emsal ücretler göz önünde bulundurularak asgari ve azami ücretler olarak tespit edilmektedir.

Ücret tespit edilirken, şehir içi ve şehirler arası ambulans ücretleri, açılış ücreti ve mesafeler dikkate alınarak ambulansın sınıfına göre ayrı ayrı belirlenir. Ambulansta yapılan tıbbi müdahaleler ilgili mevzuat çerçevesinde ayrıca faturalandırılır.

Daha fazla bilgi için 0532 293 93 73 – 0537 938 60 68 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

top