skip to Main Content

Sancaktepe özel ambulans faaliyetlerini İstanbul ve tüm Türkiye ‘de sürdüren Sas Ambulans şirketi sizlere kaliteli, güvenli ve konforlu nakil işlemleri konusunda hizmet vermektedir.

26 yıldır her noktaya ulaşmanın gururunu yaşıyoruz.

Hastaneden eve, evden hastaneye, huzurevlerine veya istediğini herhangi bir noktaya Engelli, yaşlı ve hasta vatandaşlarımızı ulaştırıyoruz.

Sancaktepe Özel Ambulans

Abdurrahmangazi, Akpınar, Atatürk, Emek, Eyüp Sultan, Fatih, Hilal, İnönü, Kemal Türkler, Meclis, Merve Mahallesi, Mevlana, Osmangazi, Paşaköy, Safa, Sarıgazi, Veysel Karani, Yenidoğan ve Yunus Emre Mahallesine hizmetimiz bulunmaktadır.

Kara ambulans hizmetimizin yanında uzun süreli yolculuklar da zorluk çekecek hastalarımıza uçak ambulans ve helikopter ambulans hizmetimiz de bulunmaktadır.

Gerekli izinler ve kriterler karşılandığı taktirde hava ambulans hizmetimizi kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Özel Ambulans Fiyatları

Özel ambulans ücretleri, standart olarak hastanın fiziki durumu, gidilecek mesafe ve kullanılacak araç ve gereçlere göre farklılık gösterir, bu yüzden gerekli bilgilendirmeyi telefonla yapabiliriz.

Hizmet kalitemiz Sağlık bakanlığı özel ambulans yönetmeliğine uygundur.

Müşteri Hizmetleri

0532 293 9373

0537 938 6068

hava ambulans hizmeti

Kara ve Hava ambulans hizmeti

organizasyonlarınız da özel ambulans sağlık tedbiri hizmeti

Organizasyonlar da sağlık tedbiri hizmeti

gece gündüz özel ambulans hizmeti

7/24 Kesintisiz hizmet

Şehir içi ve Şehirler arası özel ambulans hizmetlerini yasal çerçeve içerisinde yürütmekteyiz.

Özel Ambulans Fiyatları, İstanbul Özel Ambulans, Çekmeköy Özel Ambulanslar ve Özel Ambulans ihtiyacınız için müşteri destek hattımız: 0532 293 9373 – 0537 938 6068

Cenaze işleri yasal çerçeve alanımız da olmadığından cenaze hizmeti verememekteyiz.

DETAYLI BİLGİ ve

KUSURSUZ HİZMET İÇİN ŞİMDİ ARAYIN

0532 293 9373 – 0537 938 6068

ŞEHİRLER ARASI HASTA NAKİL NOKTALARI

Back To Top