Teknisyenli Ambulans

Teknisyenli Ambulans

Ambulans Acil Tıp Teknisyenleri ATT kısaltmasıyla tanımlanırlar. Bir Acil tıp teknisyeni, en yüksek düzey de ATT eğitimi ve en büyük bakım kapsamına sahip olan ATT temel ve ATT paramedik dahil olmak üzere çeşitli seviyeler de eğitilirler.

Bir ambulans teknisyeni veya ATT, sertifika seviyelerine bağlı olarak temel veya ileri yaşam desteği konusunda eğitilir. Birçok ambulans ekibi, temel ATT’ler ve paramedikler dahil olmak üzere farklı seviyeler de görev yapmaktadır.

Ayrıca, çeşitli tıbbi kurumlar arasında acil olmayan hastalara transfer hizmeti de veriyorlar.

ATT ambulans teknisyenleri ekipler halinde çalışır, acil tıbbi yardım sağlar ve gerekirse hastaları acil servise nakleder . Hasta nakli sırasında bir kişi sürüş yaparken, diğeri hastanın tıbbi ihtiyacına katılır.

Hastaneye ulaştıklarında hastayı acil servise transfer ederler ve Acil personelini hastanın durumu hakkında uyarırlar. Ayrıca her hasta için hastane ve ambulans servis kayıtları için rapor hazırlamak zorundadır.

teknisyenli ambulans

Teknisyenli Ambulans Hizmeti Veriyoruz

SAS ambulans, bünyesinde bulunan eğitimli ekipleriyle Teknisyenli Ambulans hizmeti vermektedir.

Hasta Nakil Özel Ambulansları ile evden hastaneye, hastaneler arası kontrol amaçlı ve hastaneden eve Acil Tıp Teknisyenleriyle taburcu hasta nakillerini gerçekleştirmekteyiz.

SAS Ambulansları, uluslararası standartlarda ki donanımıyla Sağlık personeli ve ilk yardım eğitimi almış sürücüden oluşan bir ekiple hizmet vermektedir.

Faaliyetlerimiz dahilinde şehirler arası ve uluslararası hasta transfer  hizmetleri vermekteyiz. Hizmet filomuz tam donanımlı son model araçlardan oluşmaktadır.

Tüm faaliyetlerimiz Sağlık Bakanlığı özel ambulans yönetmeliğine uygundur.

Detaylı bilgi ve hizmetlerimizden faydalanmak için lütfen arayınız: 0532 293 93 73 – 0537 938 60 68
top